Kış Bahcesi Tasarımları

Kış Bahcesi Tasarımları

Kış Bahcesi Tasarımları

     Kış Bahçesi Tasarımları

Kış aylarında keyifli zaman geçirmenizi sağlarken aynı zamanda birçok bitki ve çiçeklerinize de bakabileceğiniz hoş kış bahçesi tasarımlarına sizde sahip olabilirsiniz. Kış bahçesi tasarım uygulamaları farklı tercihler ile hazırlanmaktadır. Evin balkonları ya da terasları kış bahçesine dönüştürülebilirken aynı zamanda evden bağımsız bir alanda kış bahçesi olarak tasarlanabilir. Kış bahçesinin hazırlanmasında ise gerçekleştirilecek olan uygulamada katlanır cam balkonlardan yararlanılarak avantaj sağlanabilmektedir

Isılcamlı Katlanır Cam Balkon Nerelere Uygulanır?

Kış bahçesi tasarımları özellikle kötü hava şartlarında yeni bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlarken ayrıca bitki ve çiçeklerinize de bakabileceğiniz bir yerin oluşmasına destek olur. Katlanır cam balkon sistemleri sayesinde kış bahçenizin kısa sürede tamamlanması mümkün olur. Özellikle katlanır cam balkon sisteminde kullanılacak olan panellerde ısılcam kullanılması ise soğuk hava şartlarının avantaj sağlarken sıcak yaz aylarından da ısının girişine engel olarak istenen ortamın elde edilmesini sağlamaktadır.

Isı camlı katlanır cam balkon sistemleri normal camlara nazaran 3 - 4 kat daha etkili olup ısı yalıtımının yanı sıra ses yalıtımı da sunar. Isı cam katlanır cam balkon sistemleri sadece kış bahçeleri için değil aynı zamanda ofis bölmeleri, vitrinlerde, otellerde, cafe ve restoranlarda da kullanılabilmektedir. Bunun yanı sıra ihtiyaç duyulabilecek olan tüm alanlarda kolaylıkla montaj yapılır.                                                                                                                                                                                                                                               

Katlanır Cam Balkon Sistemlerinin Sağladığı Avantajları

Kış bahçelerinin hazırlanmasında katlanır cam balkon sistemine yer açarak yaz aylarında balkon, teras ya da diğer alanların tamamen açılmasını sağlayarak eski sisteme geri dönebilirsiniz. Katlanır cam balkon sistemleri kanatlara sahip olarak istenen bölümlerin açılmasını sağlarken aynı zamanda tamamen açılma ya da tamamen kapalı kalma özelliği de elde edilir.

Kötü hava şartlarında ısının elde edilebileceği özel bir alana sahip olarak yeni bir yaşam alanının yaratılması mümkün olmaktadır. Katlanır cam balkon sistemleri aynı zamanda içe doğru gerçekleşerek temizliği de oldukça kolaydır. Cam balkon sistemlerine de kısa süre de sahip olabilirsiniz. Kolay ve hızlı montaj sunan sistem sayesinde kötü hava şartlarında, yağıştan, tozdan etkilenmemeniz mümkün olurken aynı zamanda ısı ve ses yalıtımı da sunar.