bahçesehir kış bahçesi

bahçesehir kış bahçesi

bahçesehir kış bahçesi

                                Bahçeşehir kış bahçesi       

Yapı sektöründe yaşanan gelişmeler yepyeni modelleri karşımıza çıkarmaktadır.Birçok ülkede uzun süredir kullanılmakta olan Kış bahçesi ülkemizde son dönemde ön plana çıkmıştır.Açık alanların keyfini her mevsim yaşamak isteyenler için cam, profil ve çelik kullanılarak oluşturulan yapılara kış bahçesi denilmektedir.

kış bahçesi modelleri,villa, özel konut ve otellerde tercih etmek mümkün olduğu gibi bunların ayrıca günümüzde kafelerde de yaygın şekilde tercih edildiklerini görüyoruz kış bahçesi modellerine lerine tercih eden diğer gruplara iş yerlerini ve restorasyonları da ekleyebiliriz.Kısacası kış bahçe leri restoran ve kafelerin en vazgeçilmez bölümlerindendir. Kış bahçesi modelleri, genelde üstü sabit ve kapalı şekilde kurulmaktadır.

Yan kısımları ise açılır kapanır yapılmaktadır.Dolayısıyla ismi kış bahçesi olsa da yazında bu noktalarda dilediğiniz şekilde vakit geçirebilirsiniz.Her sistemin çeşitli tasarım modelleri bulunmaktadır.  Kış bahçesi modelleri arasında seçim yaparken sitemizden çeşitli modellerin gorsellerine bakarak karar verebilirsiniz.

Düz teras kapanma türü tasarımları tercih edebileceğiniz gibi yukarıda üçgen şeklinde birleşen tasarımlarıda tercih etmeniz de mümkündür.
Kasva yapı olarak siz değerli müşterilerimize her ihtiyaca hitap edebilen, sürekli geliştirdiğimiz ürün altı yapımız ile önceliğimiz kalite diyerek kusursuz çözümler sunuyoruz.