Giyotin Cam

Giyotin Cam

Giyotin Cam

                                             giyotin cam                                                                                                                                                           

Giyotin cam sistemleri,kış bahçesi, işyeri,veranda,havuz,pergola tente,teras,teşhir vitrini,balkon,pencere gibi birçok alanda kullanılabilen kullanışlı ve avantajlı cam sistemidir.

Otomatik giyotin cam sistemleri otomatik ve manuel olarak dikey çatışma özelliğine sahip sistemlerdir.Kullanılan cam özelliği ve profil seçenekleri ısı yalıtım beklentilerini üst düzeyde karşılamaktadır.Akıllı ev teknolojileri ile uyumlu çalışma özelliği ile maksimum konfor sağlamaktadır.

Giyotin cam sistemleri birçok avantajları ile hayatımıza kolaylık sağlar.Örneğin camların katlanılarak aynı noktaya toplana bilmesiyle kullanım alanlarınızın daralmasını engeller.polyemid altı metal ürünler paslanmaz çelik olduğu için neme karşı dayanıklıdır.Ayrıca giyotin cam modelleri tek bir dokunuşla mekanınızı havalandırma olanağı sağlayan diğer tüm tente sistemlerinde olduğu gibi şık tasarımlar mekanlarınıza alışagelmişin dışında hava katacaktır.


Giyotin cam sistemleri uzaktan kumanda veya manuel buton kullanılarak   kanat açıklığı pozisyonunu istediğiniz oranda kullanılabilmektedir.Ekstra uygulamalar ile birlikte yağmur ve rüzgara bağlı sensörler sisteme dahil edilir.Mekanda olmazsanız bile giyotin cam pencere kanadını otomatik olarak kapatır.

Bu sayede olumsuz hava şartlarının mekanı tahrip etme ihtimali ortadan kalkar.
Kasva yapı mimarlık olarak kullandığımız kaliteli ve sağlam malzemeler ile giyotin cam balkon konusunda müşterilerimizi memnun etmenin verdiği mutluluk ile yolumuza onurlu bir şekilde devam ediyoruz.
Giyotin cam balkon uygulamamızın örneklerini galeri menümüzden inceleyebilirsiniz.