Sürgülü kapı

Sürgülü kapı

Sürgülü kapı

sürgülü ray kapı                                                                                                                                                                                                                                                                                        Sürgülü ray kapı modelleri, öncelikle her yaşam alanına uygulanabilen tasarımlardır, her tarza ve zevke hitap eden onlarca farklı tasarıma sahip dekoratif kapılardır.Bunun yanı sıra                               sürgülü ray kapı'nı iç mekan ile dış mekan arasında ısı dengesini ve hijyeni korumak açısından güvenilir bir sistemdir.

Kullanıldıkları mekanı daha gösterişli ve havalı hale getirmelerinin yanı sıra oldukça da pratik uygulamalardır.

Özellikle alan olarak dar olan mekanlarda farklı şekillerde uygulanan sürgülü kapı modelleri banyo, mutfak, balkon, bahçe ve bölmeli alanlar gibi birçok farklı alanda kullanılmaktadır. 

 Ayrıca sürgülü kapı sistemleri istenilen renk seçenekleri ile tadilat ve dekorasyon da şıklık ve estetik bir görünüm katmak için ideal bir sistemdir.

Amacımız siz değerli müşterilerimize daha kaliteli ve güvenli bir ürün sunmaktır.Bunun haricinde kullanacağınız mekan baz alınarak çeşitli sürgülü  kapı modellerini hizmetinize sunmaktır.